loader image

Hakkımızda

1993 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet veren AFK Diş Kliniği

Misyonumuz

1993 yılından günümüze sağlık sektöründe yer alan AFK Diş Kliniği, kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” temel ilkesiyle, tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda tanı ve tedavi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

AFK Diş Kliniği olarak amacımız, koşulsuz hasta memnuniyetini sağlamak olup, hastalarımızı sağlıklı ve estetik gülüşlere kavuşturmaktır.

Değerlerimiz

Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı dişlerle, mutlu ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Mutlu Hastalar

Afk Kliniğinde Başta Ali Bey sonra diğer tüm Hekimlerine ve Asistanlarına teşekkür ediyorum. İlgi, alaka, hijyen ve güler yüzlülükten tam puan.

Hatice Yiğit

Buraya gelmekle ne kadar doğru bir tercih yaptığımı fark ettim. Gerek estetik gerekse fonksiyonel olarak dişlerim daha iyi oldu. Bu büyük emekleri için hem Ali Bey’e hem de Kübra Hanım’a çok teşekkür ederim.

Furkan YÜKSEL

AFK Diş Kliniğine çok teşekkürler ederim. İyi ki sizi tanımışım, iyi ki güvenmişim. Hem iş, hem insanlık, hem de profesyonelliğin aynı anda bulunabileceği nadir bir yer.

Sevinç Şık

Bizimle bir randevu ayarlayın

İletişime Geçelim

Contact Us

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.