loader image

İletişim

Hızlı Yanıtlar

Kısa sorularınızın kısa cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Hadi Konuşalım

Ekibimizle konuşmak için bizleri aramaktan çekinmeyin.

Sosyal Medya

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Destek

Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa yardımcı olmak için buradayız.

Kanal Tedavisi Yapılan Dişin Ömrü

Kanal tedavisi yapılan diş iyi bir bakım ve düzenli kontrollerle ömür boyu fonksiyonunu sürdürebilir. Bu dişlerde pulpa dokusu kalmadığı için kendi kendini onaramaz ve kırılganlaşabilir. Bu nedenle üstüne kaplama yapılması dişin ömrünü uzatacaktır.

Diş Beyazlatma İşlemi Dişlerde Ağrı Yapar Mı?

Diş beyazlatma işlemi dişlerde kalıcı bir hasara, ağrıya sebep olmaz. İşlem sırasında ve sonraki 1-2 gün geçici bir hassasiyet olabilir.

Diş Beyazlatma Dişlere Zarar Verir Mi? Dolgularım Ve Kaplamalarım(Kron) Bozulur Mu?

Diş beyazlatma işlemi dişlere herhangi bir zarar vermez. Beyazlatma işleminin porselen kronların (kaplamaların) rengine hiçbir etkisi olmadığından, kronların üzerine uygulanmaz. Dolgular ise dişin sadece belli bir kısmında yer aldığından kalan diş dokusu beyazlarken dolguların rengi sabit kalacaktır. Bu yüzden beyazlatma işlemi sonrası dolgular yeni renk ile uyumlu olmaları açısından rötuşlanabilir.

Her İnsanın Dişi Beyazlatılabilir Mi?

Diş beyazlatma jelinin içeriğine alerjisi olan bireyler ve ağzını uzun süre açık tutamayan ciddi TME sorunu olan hastalar dışında herkese beyazlatma işlemi uygulanabilir. Bazı diş dokuları beyazlatma işlemine elverişsiz olduğundan hekim tarafından beyazlatma işlemi yapılmayabilir.

Bize Ulaşın
  Maslakçeşme cad. No 207 Sefaköy- Küçükçekmece / İstanbul

  Konumlarımızın ve bağlı şirketlerimizin her biri için adresleri, yol tariflerini, çalışma saatlerini, personeli ve daha fazlasını bulun .

  Bizleri arayabilirsiniz.

  0539 698 60 54 / 0212 698 60 54

  Aşağıdaki mail adresiden bizlere mail gönderebilirsiniz.

  Contact Us

  Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.