AFK Diş Kliniği
Kapat

Diş beyazlatma nedir?

Diş beyazlatma zaman veya para önemli miktarda yatırım yapmadan gülüşün görünümünü dönüştürmek için harika bir yoldur. İlk araştırma yapmak size tedavi sizin ve gülümseme için doğru olduğunu bilerek emin hissetmenize yardımcı olacaktır. Çoğu yetişkin profesyonel diş beyazlatma yararlanabilir. Bu tedavi hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin! 

DİŞ BEYAZLATMA NEDİR?
Eğer iyi bir ağız hijyeni alışkanlıkları uygulama ve güçlü siyah kahve, çay veya gün boyunca kırmızı şarap içme alışkanlığı yoksa, profesyonel diş beyazlatma sonuçları uzun yıllar sürebilir. En iyi şekilde yararlanmak için, en az iki dakika, günde en az iki kez diş fırçalayın ve diş ipi günlük. Profesyonel temizlik ve cilalama için en az altı ayda bir diş hekiminize gidin. Eğer solma sonuçları fark etmeye başlarsanız, basit bir rötuş tedavisi size flaş seviyorum göz kamaştırıcı gülümseme yenilemek için yeterli olmalıdır!

DİŞ ETİ HASTALIKLARININ ÖNLENMESİNDE DE DİŞ FIRÇALAMA VE DÜZENLİ DİŞ HEKİMİ KONTROLLERİ ÖNEMLİDİR.
Diş beyazlatma, diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş çürükleri, dişte çürükler, dişte çürükler, dişte çürükler Aslında, daha da ilk sonuçlar memnun değilseniz aşırı ya da çözüm kötüye sizi tahrik olabilir sayaç üzerinden satın alabileceğiniz bir tedavi daha güvenli olabilir.

S: BEYAZLATMA HER YAŞ İÇİN GÜVENLİ MİDİR?
A: biz genellikle yetişkin hastalar için diş beyazlatma öneririz. Özellikle ortodontik tedavi tamamlandıktan sonra gençler de yararlanabilir. Ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmalarıdır.

DİŞ HASSASİYETİ NEDİR?
Eğer diş hassasiyeti eğilimli iseniz, kozmetik diş hekimi sizin için doğru diş beyazlatma çözümü vardır. Eğer diş hekimi tarafından daha başlangıcında tedavi edilmeyecek olursa çürük diş için daha zor, karmaşık ve pahalı tedaviler gerekebilir. Ayrıca anti-hassasiyet diş macunu kullanabilirsiniz.

Ancak, ısı veya soğuk hassasiyeti son derece savunmasız insanlar tamamen beyazlatma tedavileri uzak durmak gerekebilir. Biz ilk danışma sırasında beyazlatma yararlanabilir olup olmadığını daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.

NEDEN BİR PROFESYONEL BEYAZLATMA ZİYARET ETMELİYİM?
Ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmaları dır ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve dişte oyuklar oluşmasıdır dişler fırçalandıktan sonra diş ve diş eti çizgisi ile dişler arasında kalan yemek artıklarının temizlenmesi için diş ipi kullanılır dişler fırçalandıktan sonra diş ve diş eti çizgisi ile dişler arasında kalan yemek artıklarının temizlenmesi için diş ipi kullanılır 

Share: